Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Podrzeń nadmorski (Austroblechnum penna-marina/ Blechnum penna-marina) - gatunek i odmiany

Podrzeń nadmorski (Austroblechnum penna-marina/ Blechnum penna-marina) - gatunek i odmiany 2024/05/10 22:18 #320475

  • Tomek Mr
  • Tomek Mr Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 6980
  • Otrzymane podziękowania: 28352
Blechnum penna-marina ... przez wiele lat nie mogłem jej utrzymać, a teraz jak się zakotwiczyła, to rozrasta sie zbyt mocno ;)
\


Czy ma ktoś odmianę 'Cristata'... chętnie kupię lub wymienię...bo tez kiedyć mi zanikla.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, jugo, ewacz, Shalina, DorotaZ, ewakatarzyna

Podrzeń nadmorski (Austroblechnum penna-marina/ Blechnum penna-marina) - gatunek i odmiany 2024/06/16 17:38 #323169

  • Efkaraj
  • Efkaraj Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Każdy kolor jest piękny, pod warunkiem, że jest czerwony :)
  • Posty: 13839
  • Otrzymane podziękowania: 33301
Mój podrzeń nadmorski, ma się świetnie. Jego ciemnozielone liście, ładnie kontrastują z rosnącą ponad nim, delikatną jak chmurka nerecznicą samiczą 'Linearis Polydactylon'

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): th, ewacz, Shalina, dultom, DorotaZ, ewakatarzyna


--=reklama=--

 

Podrzeń nadmorski (Austroblechnum penna-marina/ Blechnum penna-marina) - gatunek i odmiany 2024/09/16 19:39 #328478

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5959
  • Otrzymane podziękowania: 16509
Ciekawy sposób na wyeksponowanie a jednocześnie ujarzmienie nazbyt ochoczo rozrastającego się podrzenia nadmorskiego... w ogrodzie Marka zwyc

Zdjęcia z 14.09.2024






Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Tomek Mr, jugo, Franusiowa, GosiaM, ewacz, DorotaZ

Podrzeń nadmorski (Austroblechnum penna-marina/ Blechnum penna-marina) - gatunek i odmiany 2024/09/16 22:51 #328502

  • Poll
  • Poll Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Czciciel gwiazd i mądrości, miłośnik ogrodów...
  • Posty: 26675
  • Otrzymane podziękowania: 71700
Monia, to jest jakieś kamienne koryto?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Podrzeń nadmorski (Austroblechnum penna-marina/ Blechnum penna-marina) - gatunek i odmiany 2024/09/16 23:29 #328505

  • th
  • th Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Posty: 5959
  • Otrzymane podziękowania: 16509
Dokładnie tak... korytko/ bloczek... jak się domyślam, wytwór rąk Marka... i takich korytek w ogrodzie dostrzegłam kilka
Na pierwszej fotce dokładnie to samo korytko z podrzeniem, tyle że z drugiej strony i przysłonięte wielce dorodną paprotą... na drugiej takież korytka z klonami palmowymi :woohoo:




Strefa cienia... zapraszam... Monika :)
Ostatnio zmieniany: 2024/09/17 00:00 przez th.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Poll, Tomek Mr, halszka, ewacz, janka.p, Borislava.Kirilova
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Poll, Tomek Mr
Czas generowania strony: 0.059 s.